Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 22-01-2024
Kategorija: Fizicki poslovi
Naslov konkursa: RADNIK NA ODRŽAVANJU PODOVA
Grad: Beograd
Opis posla:
RADNIK NA ODRŽAVANJU I REPARACIJI PODOVA
Opis posla:
  • Upravljanje ručnim električnim alatima i mašinama na gradilištima na teritoriji Beograda, a povremeno i po ostalim delovima Srbije.
Radno iskustvo:
  • Nije potrebno radno iskustvo u smislu delatnosti naručioca kada su u pitanju industrijski podovi, ali je potrebno poznavanje rada na ručnim električnim alatima i manjim mašinama. Poželjno je posedovanje B kategorije, ali nije neophodno.
Uslovi:
  • Zarada je na mesečnom nivou od 80.000-150.000.
  • Za početak ugovor na određeno vreme, ali posle toga sledi i ugovor na neodređeno. naravno, postoji dogovor i za povremeno-privremene poslove.
  • Obezbeđena je isplata za hranu u toku radnog vremena.
Za više informacija kontaktirajte nas na: 060/3585-001 011/4250-522

Najnoviji konkursi

Sanker
Konobar/ica -sanker/ica -Vozdovac
GIPSAR
Konobar/ica -sanker/ica
ANIMATOR dec.igraonica Novi Beograd
Saradnik u Hr-u
Prodavac m/ž
Vozac dostavljac - Karaburma
Šanker m/z
Konobar lanac restorana